Par mums

Mūsu ģimenes skolā mācāmies kopā - 17, 11, 8 gadus vecie/jaunie jaunieši un mēs - vecāki, kas priecājas katru dienu atklāt kaut ko jaunu. Jau vairāk kā 6 gadus ejam pa šo ceļu. Gribam iedrošināt arī citus vecākus - jūs to variet!

4 komentāri:

 1. Labdien! Arii mees maacaam beernus maajmaaciibaa, 8. un 11. gadus veci. Bet kaa tiesiski ir iespejams vinus apmaaciit arii peec 4.klases? Priecaashos par atbildi!

  AtbildētDzēst
 2. Latvijā šobrīd oficiāli mācīties mājmācībā var līdz 6.klasei, bet jau no 1.klases ir pieejamas arī tālmācības programma. Var palasīt šeit: http://www.veselumaskola.org/single-post/2015/12/05/M%C4%81jm%C4%81c%C4%ABba-un-k%C4%81-to-%C4%ABstenot-Latvij%C4%81 Un meklējiet Facebook mājmācības interesentu grupu,, kur varēsiet uzdot jautājumus arī citiem vecākiem.

  AtbildētDzēst
 3. Atbildes
  1. Paldies par interesi, Dana! Šobrīd jau esam attīstības posmā, kad mums vairāk ir bērnu vadīta mācīšanās, kur mammas loma ir daudz mazāka. Bet līdz ar to bloga rakstīšana no manas puses nav īpaši aktuāla. Drīzāk paši puiši varētu aprakstīt savus projektus. Bet mājās turpinām mācīties un rezulāti ir fantastiski!

   Dzēst